KABINY NA WYMIAR

KRÓTKI CZAS REALIZACJI 10 DNI

kabiny na wymiar

 


KABINY NA WYMIAR  - Wykonujemy kabiny prysznicowe na miarę, według projektów naszych klientów. Pomiaru dokonuje wykwalifikowany pracownik firmy Radaway, który służy Państwu swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem na temat kabin prysznicowych. Jest możliwość wykonania skosów, kabin o nietypowych wymiarach, grawerów na szkle, kolorowych nadruków. Mamy również różne kolory i odcienie szkła. Wszytskie rozwiązania dla kabin na wymiar w najbardziej niestandardowych sytuacjach. Zapraszamy do kontaktu z naszym salonem Radaway. 

ŚCIANKA DZIAŁOWA

CERAMIKA BLISKO PRYSZNICA

kabiny na wymiar

SŁUP KONSTRUKCYJNY

kabiny na wymiar

POKÓJ KĄPIELOWY

kabiny na wymiar

MONTAŻ DO SUFITU

kabiny na wymiar

ŁAZIENKA NA PODDASZU

Kabiny na wymiar - Zapewniamy realizację z pomiarem i montażem

Niezależnie od tego, czy urządzamy niewielką, przytulną łazienkę, czy też luksusowy salon kąpielowy, możemy napotkać nietypowe sytuacje aranżacyjne, np. skosy, krzywe ściany czy słupy konstrukcyjne. Wbrew pozorom nie są to problemy, a wyzwania z którymi z łatwością można sobie poradzić, sięgając po odpowiednie rozwiązania. 

Wieloletnia praktyka pozwoliła nam opracować różnego rodzaju niestandardowe rozwiązania, które pozwalają w pełni spersonalizować kabinę prysznicową i zrealizować najbardziej nietypowy projekt wnętrza. 

Zapraszamy do kontaktu gdzie uzyskają Państwo wszytskie niezbędne informację, uzyskają bezpłatna i szybką wycenę wraz z bezpłatnym pomiarem.

Kabiny na wymiar z programem Radaway na miarę o wygodne i szybkie rozwiązanie pozwalające państwu dopasować kabinę prysznicową do swojej łazienki na dowolny wymiar. Wszelkiego rodzaju kabiny prysznicowe, drzwi do prysznica, ścianka walk in czy brodzik. W naszym salonie zapewniamy od samego początku kompleksową pomoc w obsłudze i doboru odpowiedniej kabiny prysznicowej Radaway do Państwa łazienki.

Czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki i wynosi 10 dni roboczych. Gwarantujemy bezpłatny pomiar przez zamówieniem kabiny oraz przedłużenie gwarancji przy wykonanym montażu przez pracowników Radaway.

 

Zapraszamy po bezpłatną wycenę i na ekspozycję do naszego salonu.
TOP