RADAWAY

Kabiny prysznicowe

Oferujemy kabiny prysznicowe Radaway, renomowanego producenta od lat zajmującego się produkcją wysokiej jakości rozwiązań do wyposażenia nowoczesnych łazienek. W ofercie marki znajdują się modele półokrągłe (także typu B), kwadratowe, prostokątne, przyścienne oraz popularne w ostatnim czasie modele „walk in”. Konstrukcje spełniają najwyższe standardy europejskie, a także wymogi współczesnych użytkowników. Proponowane w naszej ofercie rozwiązania odznaczają się przede wszystkim funkcjonalnością. Każda kabina prysznicowa powstaje na bazie mocnego szkła (głównie przezroczystego), które wyjątkowo efektownie się prezentują, a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości. W zależności od wybranego modelu, proponujemy kabiny prysznicowe Radaway o różnej wysokości oraz szerokości kabiny. Niektóre egzemplarze dostosowane są do montażu na brodziku (o różnych głębokościach).

Kabiny prostokątne

Kabiny kwadratowe

Kabiny półokrągłe

Kabiny pięciokątne

Kabiny przyścienne

Poproszę o bezpłatną wycenę
Contact

ZAMÓW ONLINE – WYCENA I DARMOWY POMIAR
+48 22 423 77 66

JESTEŚMY OTWARCI 6 DNI W TYGODNIU 10:00 – 20:00
ul. JAGIELLOŃSKA 82B | GALERIA NOWA PRAGA

DANE KONTAKTOWE

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego salonu gdzie uzyskacie Państwo wyczerpujące konsultacje w kwestii doboru kabiny prysznicowej oraz bezpłatnej wyceny.

Tomdom.pl | Galeria Metropol

ul.Jagiellońska 82B
03-301 Warszawa
(wejście Hulakula)
Tel.: 22 423 77 66
E-mail: kontakt@tomdom.pl

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 10:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 20:00
Niedziele handlowe: 11:00 – 17:00

Montaż z gwarancją

Skorzystaj z usługi montażu jako certyfikowanego partnera Radaway i zyskaj dodatkowe dla lata gwarancji na kabiny prysznicowe Radaway oraz pozostałe akcesoria.

Contact