FIRMA RADAWAY

Firma Radaway jest producentem wysokiej jakości, komfortowych, a jednocześnie designerskich kabin prysznicowych. Działalności na rynku od 2002 r. i przez te kilkanaście lat naszej działalności poznaliśmy setki trudności aranżacyjnych, z jakimi borykają się nasi Klienci podczas urządzania łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się znaleźć rozwiązania tych problemów. Wszystkie nasze produkty projektujemy w siedzibie Radaway w Swarzędzu, niedaleko Poznania. To tu znajduje się także hala produkcyjna oraz hale magazynowe.

Ekspert w dziedzinie kabin prysznicowych.

Osiągnęliśmy tę pozycję dzięki wiedzy, umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu. Połączenie powyższych elementów pozwala nam dostarczać Klientom najlepsze produkty i realizować nietypowe projekty kabin prysznicowych.

Poszukujemy najlepszych rozwiązań technicznych.

Posiadamy własny dział konstrukcyjny oraz swoich projektantów. Poszukujemy innowacji z entuzjazmem i zaangażowaniem, tak by każdego roku móc zaprezentować Państwu nowe, bardziej zaawansowane produkty.

Traktujemy naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Kupno kabiny prysznicowej wiąże się z ryzykiem, gdyż Klienci nie zawsze wiedzą, na co zwrócić uwagę, aby produkt spełnił ich oczekiwania. Dlatego w Radaway mówimy prawdę o naszych produktach, doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania i roztaczamy nad nimi opiekę.

Kontakt z nami to czysta przyjemność.

Remont łazienki nie należy do najprzyjemniejszych czynności, dlatego też staramy się, aby kontakt z Radaway był wytchnieniem w tych trudnych chwilach. Dbamy o komfort Klienta na każdym etapie zakupu i montażu kabiny prysznicowej.

Promujemy wartości rodzinne, szanujemy jednostki i zachęcamy do twórczego wysiłku.

Nasz sposób postępowania w zakresie zatrudniania i traktowania personelu uważamy za szczególny, dzięki czemu mamy najlepszy zespół z możliwych. Aktywnie wspieramy osobisty i zawodowy rozwój naszych pracowników. W końcu razem tworzymy Radaway.

Promujemy polskie produkty w kraju i za granicą.

Jesteśmy polską firmą, odnosimy sukcesy w kraju i za granicą promując polskie produkty.

TOP